Korporatīvās apmācības

   Korporatīvās apmācības ir viena no kompānijas "Perfect Sales Academy" stiprākajām pusēm. Pie mums Jūs apgūsiet sekmīgas vadības, pārdošanas un klientu apkalpošanas prasmes, ņemot vērā Jūsu uzņēmuma darbības specifiku. Savos četrpadsmit pastāvēšanas darbības gados esam čakli strādājuši un realizējuši vairāk kā 2000 aizraujošus korporatīvos apmācību projektus dažādu biznesa sfēru uzņēmumiem.

   Pirms korporatīvā apmācību projekta realizācijas mēs veidojam saskarsmi ar Jūsu uzņēmuma pārstāvjiem, lai noskaidrotu Jūsu uzņēmuma misiju, standartus, pašreizējo biznesa stāvokli un nākotnes mērķus, un tas sniedz mums skaidru izpratni par to, kāda līmeņa apmācību programma ir nepieciešama attiecīgā uzņēmuma darbiniekiem. Apmācību projekta laikā nodrošinām katru apmācību dalībnieku ar izsmeļošiem apmācību materiāliem, kas ļauj viņiem maksimāli koncentrēties un sekot līdzi apmācību vadītāja sniegtajam ziņojumam, un turpināt sevis izglītošanu arī pēc apmācību beigām. Mēs organizējam apmācības lekcijas veidā un papildinām tās ar spilgtiem un praktiskiem piemēriem no dzīves, tā palīdzot apmācību dalībniekiem iegūt skaidru izpratni par apgūtās apmācību vielas pielietošanas principiem reālajā ikdienas darbā. 

   "Perfect Sales Academy" klienti ļoti augsti novērtē piedāvātās apmācību programmas, kas palīdz konkurēt šajā izaicinošajā 21. gs. biznesa laikmetā. Nekas nespēs ieņemt labi apmācīta darbinieka vietu! Reklāmas nauda būs iztērēta lieki, ja Jūsu klientus uzrunās nodaļas vadītājs vai tirdzniecības pārstāvis, kurš nemāk profesionāli pasniegt sevi, Jūsu produktu vai uzņēmumu. Ikvienai uzņēmuma personībai ir vajadzīgas izcilas prasmes, lai aizsāktās sarunas noslēgumā iegūtu pozitīvu atbildi.

    Kompānijas "Perfect Sales Academy" vadošais lektors Armands Ābelītis  spēj aizraut, mācīt un motivēt auditoriju tā, ka viņa klausītāji vairs nevar sagaidīt, kad tie tiks atpakaļ savā darba vidē, kur varēs sākt pielietot apmācībās apgūtās stratēģijas un taktikas. Apgūstot "Perfect Sales Academy" piedāvātās apmācību programmas, pieaugs Jūsu darbinieku prasmes, un viņi būs gatavi strādāt kopā kā vienota un produktīva komanda ar kopīgu mērķi. Turklāt neatsverams ieguvums būs arī tas, ka darbinieki atzinīgi novērtēs Jūsu ieguldījumu viņu profesionālajā izaugsmē, kas vēl vairāk motivēs viņus arvien produktīvākam darbam Jūsu vadītajā uzņēmumā.

Pasūtīt korporatīvas apmācības tieši tagad

* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
EFEKTĪVA KLIENTU APKALPOŠANA (Likums Nr. 1 - Ja mēs nerūpējamies par klientu... to izdarīs kāds cits!)EFEKTĪVA PĀRDOŠANA  (Iebildumi - pārdevēja labākie draugi)PĀRRUNU VEŠANAS PRASMES / MENEDŽMENTA ABC 2 (Darbinieku darba efektivitātes izvērtēšana un  kā veikt produktīvas pārrunas ar darbiniekiem)EFEKTĪVA PĀRDOŠANA (Kā pārdot vērtību, nevis cenu) NENOKAVĒ!MENEDŽMENTA ABC  (Ko darbinieki sagaida no vadītāja)
EFEKTĪVA KLIENTU APKALPOŠANA (Likums Nr. 1 - Ja mēs nerūpējamies par klientu... to izdarīs kāds cits!)
EFEKTĪVA PĀRDOŠANA (Iebildumi - pārdevēja labākie draugi)
PĀRRUNU VEŠANAS PRASMES / MENEDŽMENTA ABC 2 (Darbinieku darba efektivitātes izvērtēšana un kā veikt produktīvas pārrunas ar darbiniekiem)
EFEKTĪVA PĀRDOŠANA (Kā pārdot vērtību, nevis cenu) NENOKAVĒ!
MENEDŽMENTA ABC (Ko darbinieki sagaida no vadītāja)