Par mums


Kompānija "Perfect Sales Academy" ir kvalitatīva apmācību un biznesa konsultāciju sniedzēja, kas ir dibināta 2001. gada pavasarī.

Uzņēmuma "Perfect Sales Academy" dibinātājs un vadītājs ir Armands Ābelītis, kurš ir viens no labākajiem Baltijas ekspertiem pārdošanā, klientu apkalpošanā un menedžmentā.

Kompānija "Perfect Sales Academy" piedāvā apmeklēt gan atvērtos (publiskos) seminārus, gan pasūtīt izstrādāt korporatīvu apmācību projektu ņemot vērā uzņēmuma darbības specifiku un aktuālo apmācību vajadzību. Savos četrpadsmit pastāvēšanas darbības gados esam čakli strādājuši un realizējuši vairāk kā 2000 aizraujošus korporatīvos apmācību projektus dažādu biznesa sfēru uzņēmumiem.

Armandam Ābelītim ir vairāk nekā 29 gadu praktiskā pieredze tirdzniecībā un tās vadībā. 19 gadu biznesa konsultāciju pieredze ir ļāvusi Armandam Ābelītim izstrādāt praksē balstītas dažādu tēmu un līmeņu apmācību programmas. Armands Ābelītis ir pārdevējs – harizmātiska personība – motivātors, kas uzrunā savus klausītājus vienkāršā un saprotamā valodā, sniedzot daudz spilgtu un praktisku piemēru no reālas pārdevēja vai vadītāja ikdienas. Armands Ābelītis ir apveltīts ar labu humora izjūtu un aktiera dotībām.

"Armanda Ābelīša vadītajās apmācībās nekad nenāk miegs!"
 

Apmācību biznesa kolēģi par viņu saka tā: "Armands Ābelītis - tas jau ir kā "brends"!" Liels paldies mūsu kolēģiem par komplimentu, viņiem nevar nepiekrist, jo tā ir patiesība, pēc kā arī klienti mūsu uzņēmumu atpazīst, lūk viens no vārda "brends" formulējumiem:

"Brends – tā ir preču zīme, ko var identificēt masu apziņā. Šis formulējums uzsver faktoru, ka brenda asociācijām jābūt saprotamām lielam cilvēku skaitam."
 

Armanda Ābelīša vadītajās apmācībās ir piedalījušies jau vairāk kā 45000 dalībnieku gan Baltijas valstīs, gan ārpus Baltijas valstu robežām. Pateicoties veiksmīgu apmpācību projektu realizācijai un mūsu klientu rekomendācijām citiem uzņēmējiem, pēdējo deviņu gadu laikā Armands Ābelītis izstrādā un vada korporatīvos apmācību projektus uzņēmumiem Baltkrievijā (Minskā) un Krievijā (Maskavā, Sanktpēterburgā, Ņižņijnovgorodā, Samārā, Saratovā, Rostovā, Krasnodarā, Čeļabinskā, Ufā, Permā, Jekaterinburgā, Kazaņā, Čerepovecā, Tjumeņā un Kaļiņingradā).
 

Iedvesmu, jaunas idejas un enerģiju apmācību vadīšanai Armands Ābelītis iegūst kopā ceļojot pa pasauli ar ģimeni un brīvajā laikā spēlējot golfu.


Sadarbojoties ar kompāniju "Perfect Sales Academy" Jūs iegūsiet labu servisu, lielāku peļņu un vienmēr apmierinātus klientus!


Uz tikšanos klātienē!

Ar cieņu,
"Perfect Sales Academy" komanda

MENEDŽMENTA ABC  (Ko darbinieki sagaida no vadītāja)EFEKTĪVA KLIENTU APKALPOŠANA (Likums Nr. 1 - Ja mēs nerūpējamies par klientu... to izdarīs kāds cits!)EFEKTĪVA PĀRDOŠANA (Kā pārdot vērtību, nevis cenu) NENOKAVĒ!EFEKTĪVA PĀRDOŠANA  (Iebildumi - pārdevēja labākie draugi)PĀRRUNU VEŠANAS PRASMES / MENEDŽMENTA ABC 2 (Darbinieku darba efektivitātes izvērtēšana un  kā veikt produktīvas pārrunas ar darbiniekiem)
MENEDŽMENTA ABC (Ko darbinieki sagaida no vadītāja)
EFEKTĪVA KLIENTU APKALPOŠANA (Likums Nr. 1 - Ja mēs nerūpējamies par klientu... to izdarīs kāds cits!)
EFEKTĪVA PĀRDOŠANA (Kā pārdot vērtību, nevis cenu) NENOKAVĒ!
EFEKTĪVA PĀRDOŠANA (Iebildumi - pārdevēja labākie draugi)
PĀRRUNU VEŠANAS PRASMES / MENEDŽMENTA ABC 2 (Darbinieku darba efektivitātes izvērtēšana un kā veikt produktīvas pārrunas ar darbiniekiem)